Nat Orce (Kontraktewicz) 
– Od nastoletnich lat zajmowałam się fotografią, ale moje serce nieustannie wołało do sprawdzania się i eksplorowania innych pasjonujących mnie dziedzin. Po drodze do napisania The Bowl Book zrealizowałam jeszcze wiele projektów, m.in. tworzyłam markę odzieżową “Charlotte Rouge” i prowadziłam wegańską kawiarnię. To jednak podróżowanie, gotowanie oraz fotografowanie ludzi, natury czy jedzenia sprawia, że czuję się spełniona.

@nataboutfood

Natalia Kusiak – Trudno mi opisać to, czym się zajmuję jednym słowem. Przez 4 lata pracowałam na etacie w domu produkcyjnym, w weekendy zarywałam nocki grając jako kobiecy kolektyw DJski na imprezach w całej Polsce – w tym na Openerze. W 2018 r. zakochałam się, rzuciłam wszystko i zaczęłam podróżować, spełniłam swoje marzenia o życiu na walizkach. Interesuję się literaturą, sportem i kuchnią. Współtworzę projekt “Żeby się Chciało”, który łączy sport i medytacje oraz publikuję podcasty “Pierwsza randka” i “Telefon do przyjaciela”.

@nataliakusiak

The Bowl Book powstał z połączenia naszych pasji do zdrowego i szybkiego roślinnego gotowania oraz pięknie wydanych albumów. Dzielimy się w nim naszymi doświadczeniami, praktyczną wiedzą i ciekawostkami. Napisałyśmy tak na prawdę książkę, jakiej nam brakowało, gdy zaczynałyśmy przygodę z weganizmem. Osobiście zadbałyśmy o każdy detal
i dzięki pracy wielu kobiet zaangażowanych w ten projekt powstała wyjątkowa publikacja zilustrowana apetycznymi fotografiami Nat.

Wierzymy, że znajdziecie w The Bowl Book niekończącą się dawkę inspiracji do gotowania
w domu i poszukiwania nowych smaków.

Ogromnie wzrusza nas każda opinia i każde zdjęcie przepisów zrealizowanych przez czytelników. Pozytywny odbiór The Bowl Book przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy Wam za wsparcie naszego pomysłu i dzielenie się miłością do dobrego jedzenia!

Przeczytaj wywiady i artykuły, w których zdradzamy przepisy z The Bowl Book


Ładne Bebe | Vogue | KMAG | Glamour |

Kup Album The Bowl Book

Regulamin
Polityka prywatności

Dane kontaktowe:
IMKER
ul. Szczebrzeska 55a
22-400 Zamość
e-mail: thebowlbook@gmail.com

Copyrights 2021
Projekt: nietylko studio
Wykonanie: whitesite.pl