Nat Orce (Kontraktewicz) 
– Od nastoletnich lat zajmowałam się fotografią, ale moje serce nieustannie wołało do sprawdzania się i eksplorowania innych pasjonujących mnie dziedzin. Po drodze do napisania The Bowl Book zrealizowałam jeszcze wiele projektów, m.in. stworzyłam markę odzieżową „Charlotte Rouge” i prowadziłam wegańską kawiarnię. To jednak podróżowanie oraz fotografowanie ludzi, natury czy jedzenia sprawia, że czuję się spełniona.

@nat.orce

Natalia Kusiak – Trudno mi opisać to, czym się zajmuję jednym słowem. Przez 4 lata pracowałam na etacie w domu produkcyjnym, w weekendy zarywałam nocki grając jako kobiecy kolektyw DJski na imprezach w całej Polsce – w tym na Openerze. W 2018 r. zakochałam się, rzuciłam wszystko i zaczęłam podróżować, spełniłam swoje marzenia o życiu na walizkach. Interesuję się literaturą, sportem i kuchnią. Aktualnie pracuję nad autorskim projektem “Żeby się Chciało”, który łączy sport i medytacje.

@nataliakusiak

The Bowl Book powstał z połączenia naszych pasji do zdrowego i szybkiego roślinnego gotowania oraz pięknie wydanych albumów. Dzielimy się w nim naszymi doświadczeniami, praktyczną wiedzą i ciekawostkami. Napisałyśmy tak na prawdę książkę, jakiej nam brakowało, gdy zaczynałyśmy przygodę z weganizmem. Osobiście zadbałyśmy o każdy detal
i dzięki pracy wielu kobiet zaangażowanych w ten projekt powstała wyjątkowa publikacja zilustrowana apetycznymi fotografiami Nat.

Wierzymy, że znajdziecie w The Bowl Book niekończącą się dawkę inspiracji do gotowania
w domu i poszukiwania nowych smaków.

Ogromnie wzrusza nas każda opinia i każde zdjęcie przepisów zrealizowanych przez czytelników. Pozytywny odbiór The Bowl Book przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy Wam za wsparcie naszego pomysłu i dzielenie się miłością do dobrego jedzenia!

Przeczytaj wywiady i artykuły, w których zdradzamy przepisy z The Bowl Book


Ładne Bebe | Vogue | KMAG | Glamour |

Kup Album The Bowl Book

Patronat Medialny

Jak to dobrze, że świat roślinnieje! Ta starannie zaprojektowana książka pozwoli wam doświadczyć tego stanu w sposób jeszcze bardziej świadomy i przyjemny. Rośliny wygodnie moszczą się w misach, dokazują. Cieszą oko i serce, bo zarówno nam, jak i Ziemi wychodzą tylko na dobre.

Daria Pawlewska,

redaktorka naczelna i wydawczyni kwartalnika KUKBUK

FAQ

Czy mogę zamówić książkę za granicę?

Tak! Przesyłki realizujemy do wszystkich krajów, które obecnie pozwalają na przesyłanie paczek kurierem. Koszt wysyłki za granicę znajdziesz w koszyku, przy wyborze kraju wysyłki. Ważne: z racji na zmieniające się obostrzenia różnych krajów z powodu pandemii, nie możemy zagwarantować określonego czasu wysyłki.

Czy mogę kupić album stacjonarnie?

Tak, aktualnie The Bowl Book jest dostępny stacjonarnie w Warszawie i Krakowie. Listę adresów znajdziesz w naszym sklepie.

Kiedy dostanę przesyłkę?

Pakujemy i nadajemy w 24 godziny po złożeniu zamówienia. Potem czas dostarczenia zależny jest od wyboru formy dostawy, zwykle nie przekracza trzech dni roboczych.

Czy planujecie zrobić ebook?

Na pewno nie – marzyłyśmy o tym, żeby stworzyć piękny album, przedmiot, który obok tego, że funkcjonalny, to będzie jeszcze cieszył oko. W środku są przecudowne zdjęcia, aż szkoda nie dać im życia na prawdziwych kartkach!

Mam problem z zamówieniem. Jak mogę się skontaktować?

Jeśli nie widzisz potwierdzenia zakupu, zerknij w SPAM. Jeśli nie przeszła Ci płatność za pierwszym razem, złóż po prostu nowe zamówienie. Na te i wszystkie pozostałe pytania odpowiadamy po napisaniu na adres thebowlbook@gmail.com 🙂

Czy można otrzymać album z autografem?

Będziemy myśleć o konkursach specjalnych, może spotkaniach autorskich – wtedy będzie szansa na otrzymanie albumu z autografami. Śledź nas na instagramie @thebowlbook, tam znajdziesz wszystkie bieżace informacje!

Czy można zamówić dowolny plakat / przepiśnik w pakiecie z dowolnym albumem?

Można! Wystarczy skompletować zestaw klikając w poszczególne warianty kolorystyczne produktów.

Czy albumy różnią się czymś innym niż okładkami?

Nie, wnętrze jest dokładnie takie samo!

Regulamin
Polityka prywatności

Dane kontaktowe:
IMKER
ul. Szczebrzeska 55a
22-400 Zamość
e-mail: thebowlbook@gmail.com

Copyrights 2021
Projekt: nietylko studio
Wykonanie: whitesite.pl

Wysyłka w 24h!