Album

Nie daj się zwieść pozorom,
The Bowl Book nie jest zwykłą książką z przepisami na dania serwowane w miskach.

To przewodnik po świecie wegańskiej kuchni, który zarówno pomoże Ci rozpocząć przygodę z roślinnym gotowaniem w domu, jak i zainspiruje do eksperymentowania i tworzenia własnych receptur, obali kilka mitów i zasypie ciekawostkami o technikach gotowania i przechowywania żywności. Wśród praktycznych informacji, w albumie znajdą się opisy wegańskich produktów i ich zastosowanie, podpowiedzi na temat wyposażenia domowej kuchni i spiżarni oraz ciekawostki o zasadach zdrowego odżywiania.

Ponad 60 autorskich przepisów na owocowe i warzywne miski to ogromna baza wiedzy o diecie roślinnej, a także o prostym, szybkim, pożywnym gotowaniu i zrównoważonym konsumpcjonizmie. To wszystko zilustrowane przepięknymi fotografiami i wydane w albumowej oprawie.

139,90 zł

Wybierz okładkę i kup The Bowl Book:

DWIE WERSJE
KOLORYSTYCZNE
OKŁADKI
WYBIERZ SWOJĄ
ULUBIONĄ!

Proste, pożywne, różnorodne, elastyczne, zdrowe, pyszne, wegańskie i przygotowywane odpowiedzialnie. Takie są miski, do których przepisy znajdziesz w The Bowl Book.

To album pięknie nieidealny, dokładnie tak jak my same. Kierujemy go do wszystkich miłośników dobrego smaku. To skarbnica wiedzy, która może zmiękczyć serce niejednego zagorzałego przeciwnika gotowania czy kuchni roślinnej. Nic nie łączy ludzi jak jedzenie, a szczególnie to proste i przygotowane z pasją.

Kliknij, aby
powiększyć
spis treści.

Dla kogo jest ten album?

Wierzymy, że nasz album to pozycja zarówno dla początkujących, domowych kucharzy jak i tych zaprawionych w kulinarnych bojach. To skarbnica wiedzy i niekończących się inspiracji z różnych części świata.

The Bowl Book przedstawia posiłki serwowane w miskach, które stanowią idealną formę do zabawy smakami, teksturami i kolorami. To także świetne źródło zbilansowanych wartości odżywczych, którym przyglądamy się w albumie i staramy się przystępnie wytłumaczyć ich znaczenie.

Wysokiej jakości druk, wyjątkowa okładka i duży format odzwierciedlają naszą wrażliwość estetyczną. The Bowl Book jest zarówno funkcjonalnym albumem, ale także ozdobą, którą same chciałybyśmy mieć na półce.

Rozwiązania ekologiczne są bliskie naszym sercom, dlatego papier, na którym wydrukowany jest nasz album posiada certyfikat FSC, album drukowany jest w Polsce, a pozostałe produkty zostały stworzone z uszanowaniem ekologii i pracy ludzkich rąk. Dzięki temu możesz być pewien, że kupujesz produkt, który został pozyskany w sposób legalny, bez uszczerbku dla środowiska naturalnego.

Jakie są nasze przepisy?

Szybkie

W The Bowl Book znajdziesz przepisy, które są przede wszystkim praktyczne, czyli zrobisz je szybko

Przystępne

Składniki, z których korzystamy są w większości łatwo dostępne

Zdrowe i sycące

Bardzo zależało nam na tym, aby te propozycje były zdrowe. Na co dzień obie pilnujemy tego, aby nasze posiłki były odżywcze i sycące, takie są więc i proponowane przez nas przepisy

Uniwersalne

Choć wszystkie dania są wieloskładnikowe, bazujemy na kilku produktach, które w różnej konfiguracji mogą tworzyć bardzo odmienne smaki. Uważamy to za wielki atut tej publikacji: minimum środków – maksimum efektu

Stworzone z troską o ekologię

Do tego, aby nie było za łatwo, myślimy też, aby być “less waste”, czyli wykorzystywać produkty do maksimum, nie wyrzucać jedzenia, wybierać produkty bez opakowań

Album
„The Bowl Book” to:

438 stron pełnych pięknych fotografii, przepisów i wiedzy

25 przepisów na owocowe bowle i 39 przepisów na bowle warzywne

Rozmowa z dietetyczką o mitach w zdrowym odżywaniu, alternatywy dla składników, kurs przyprawiania, porady dotyczące wyposażenia kuchni i spiżarni, sprawnego i wydajnego gotowania

Piękne albumowe wydanie w formacie 20×28 cm, z tasiemkami do zaznaczania ulubionych stron

W całości polska produkcja z poszanowaniem ekologii – wysokiej jakości papier z certyfikatem FSC, ekologiczne opakowanie wysyłki, elementy robione ręcznie przez polskich dostawców

Projekt zrealizowany w całości przez zespół kobiet

Regulamin
Polityka prywatności

Dane kontaktowe:
IMKER
ul. Szczebrzeska 55a
22-400 Zamość
e-mail: thebowlbook@gmail.com

Copyrights 2021
Projekt: nietylko studio
Wykonanie: whitesite.pl

Wysyłka w 24h!